UPDATE: Spelerspassen vernieuwen of aanvragen

Gebruikerswaardering: 1 / 5

Ster actiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

UPDATE: Binnenkort is een aantal spelerspassen aan vervanging toe.

 

De spelerspassen zijn vijf jaar geldig. Van de meeste personen hieronder vermeld is dit de eerste aanvraag voor een  spelerspas voor het seizoen 2016-2017 omdat zij overgaan van de E pupillen naar de D pupillenVan de volgende leden ontvangt de secretaris (M.Welling) daarom graag zo spoedig mogelijk een pasfoto. Dit kan in het postvak in het clubhuis van de vv GEO of sturen naar M.Welling De Klerkstraat 30 A 9731 MN Groningen

De volgende spelers dienen zo spoedig mogelijk een pasfoto in te leveren:

T Tammens,

L. Bezema, D. Huizenga, T ten Cate, J Havenga, L Hof, L Oosterhof, P.Kamara,

Vermeld achterop de pasfoto svp je naam