Programma voorjaar

Gebruikerswaardering: 1 / 5

Ster actiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

Het voorjaarsprogramma is bekend. Natuurlijk zullen er nog wel wijzigingen in (moeten) worden aangebracht, maar in grote lijnen kunnen de nevenactiviteiten (verjaardagsfeestjes, familiedagen, ziekte etc.) nu al rondom de wedstrijden worden ingepland.

 

 

20-2-2016 14:00 Harkstede 1 GEO 1
20-2-2016 14:30 Be Quick 1887 4 GEO 2
20-2-2016 14:30 GEO 3 ZNC 2
20-2-2016 10:30 ST Omlandia/GEO B1 Noordster B1
20-2-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C1 Peize C1
       
27-2-2016 14:30 Corenos 1 GEO 1
       
5-3-2016 14:30 GEO 1 Amicitia VMC 1
5-3-2015   GEO 2 vrij
5-3-2016 12:15 GRC Groningen 4 GEO 3
5-3-2016 15:00 Lewenborg FC B1 ST Omlandia/GEO B1
5-3-2016 10:30 ST Omlandia/GEO B2 Noordpool UFC B2
5-3-2016 09:00 SJO DVC C1 ST Omlandia/GEO C1
5-3-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C2 LEO FC C1
5-3-2016 10:30 ST Omlandia/GEO C3 SJO DVC C4
5-3-2016 09:00 Helpman D3 GEO D1
5-3-2016 09:00 SJO KRC/ZEC E1 GEO E1
5-3-2016 12:45 Corenos F1 GEO F1G
       
12-3-2016 14:30 Fivel De 1 GEO 1
12-3-2016 14:30 Potetos 3 GEO 2
12-3-2016 14:30 GEO 3 DIO Groningen 2
12-3-2016 10:30 ST Omlandia/GEO B1 SV Bedum B1
12-3-2016 12:30 SJO DVC B3 ST Omlandia/GEO B2
12-3-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C1 Hoogezand C2
12-3-2016 10:30 Loppersum SC C2 ST Omlandia/GEO C2
12-3-2016 10:30 Heracliden De C2 ST Omlandia/GEO C3
12-3-2016 09:00 GEO D1 Velocitas 1897 D3
12-3-2016 10:30 GEO E1 Middelstum E2
12-3-2016 09:00 GEO F1G SJO DVC F3
       
19-3-2016 14:30 GEO 1 VVK 1
19-3-2016 12:00 GEO 2 GRC Groningen 3
19-3-2016 14:30 HFC '15 4 GEO 3
19-3-2016 12:00 NEC Delfzijl B2 ST Omlandia/GEO B1
19-3-2016 10:30 ST Omlandia/GEO B2 SJO KRC/ZEC B1
19-3-2016 11:00 Be Quick 1887 C3 ST Omlandia/GEO C1
19-3-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C2 Rood Zwart Baflo C1
19-3-2016 10:30 ST Omlandia/GEO C3 Warffum C1
19-3-2016 09:00 Gruno D2 GEO D1
19-3-2016 09:00 Meedhuizen E1G GEO E1
19-3-2016 09:00 MOVV F1 GEO F1G
       
26-3-2016 14:30 Boerakker 1 GEO 1
26-3-2016 14:30 SV Bedum 7 GEO 2
       
       
2-4-2016 14:30 VVS 1 GEO 1
2-4-2016 15:00 Velocitas 1897 2 GEO 2
2-4-2016 14:30 GEO 3 Potetos 6
2-4-2016 10:30 ST Omlandia/GEO B1 Siddeburen B1
2-4-2016 10:30 ST Omlandia/GEO B2 LEO/Kloosterburen B1
2-4-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C1 WVV C2
2-4-2016 10:30 VVS C2 ST Omlandia/GEO C2
2-4-2016 11:30 Farmsum C1 ST Omlandia/GEO C3
2-4-2016 09:00 GEO D1 Helpman D4
2-4-2016 09:00 NEC Delfzijl E7 GEO E1
2-4-2016 09:15 Nieuwolda F1G GEO F1G
       
9-4-2016 14:30 GEO 1 Scheemda SC 1
9-4-2016 12:00 GEO 2 SV Bedum 7
9-4-2016 14:30 LTC 7 GEO 3
9-4-2016 14:30 GVAV-Rapiditas B3 ST Omlandia/GEO B1
9-4-2016 13:30 NEC Delfzijl B4 ST Omlandia/GEO B2
9-4-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C1 Gorecht C1
9-4-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C2 Eenrum C1
9-4-2016 10:30 ST Omlandia/GEO C3 SJO STEO C1
9-4-2016 11:00 GVAV-Rapiditas D5 GEO D1
9-4-2016 10:30 GEO E1 SIOS E1
9-4-2016 09:00 GEO F1G Holwierde/Godlinze F1G
       
16-4-2016   GEO 1 vrij
16-4-2016 17:00 Knickerbockers The 17 GEO 2
16-4-2016 14:30 GEO 3 Zevenhuizen 1
16-4-2016 10:30 ST Omlandia/GEO B1 WVV B2
16-4-2016 11:25 Noordpool UFC B2 ST Omlandia/GEO B2
16-4-2016 11:15 Velocitas 1897 C2 ST Omlandia/GEO C1
16-4-2016 10:30 LEO FC C1 ST Omlandia/GEO C2
16-4-2016 12:30 SJO DVC C4 ST Omlandia/GEO C3
16-4-2016 09:00 GEO D1 Helpman D3
16-4-2016 10:30 GEO E1 SJO KRC/ZEC E1
16-4-2016 09:00 GEO F1G Corenos F1
       
23-4-2016 14:30 SGV 1 GEO 1
23-4-2016 12:00 GEO 2 Knickerbockers The 18
23-4-2016 14:30 DIO Groningen 3 GEO 3
    ST Omlandia/GEO B1 vrij
23-4-2016 10:30 ST Omlandia/GEO B2 SJO DVC B3
    ST Omlandia/GEO C1 vrij
23-4-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C2 Loppersum SC C2
23-4-2016 10:30 ST Omlandia/GEO C3 Heracliden De C2
23-4-2016 10:45 Velocitas 1897 D3 GEO D1
23-4-2016 10:30 Middelstum E2 GEO E1
23-4-2016 09:00 SJO DVC F3 GEO F1G
       
       
30-4-2016 14:30 GEO 1 Onstwedder Boys 1
30-4-2015   GEO 2 vrij
30-4-2015   GEO 3 vrij
30-4-2016   ST Omlandia/GEO B1 vrij
30-4-2016 09:00 SJO KRC/ZEC B1 ST Omlandia/GEO B2
30-4-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C1 Lycurgus C1
30-4-2016 10:30 Rood Zwart Baflo C1 ST Omlandia/GEO C2
30-4-2016 10:30 Warffum C1 ST Omlandia/GEO C3
30-4-2016 09:00 GEO D1 Gruno D2
30-4-2016 10:30 GEO E1 Meedhuizen E1G
30-4-2016 09:00 GEO F1G MOVV F1
       
7-5-2016 14:30 GEO 1 Niekerk 1
7-5-2016 11:00 Hoogezand B2 ST Omlandia/GEO B1
7-5-2016 13:00 Lewenborg FC C1 ST Omlandia/GEO C1
       
14-5-2016 14:30 Westerlee 1 GEO 1
14-5-2016   GEO 2 vrij
14-5-2016 14:30 GEO 3 Potetos 5
    ST Omlandia/GEO B1 vrij
14-5-2016 09:00 FC LEO/Kloosterburen B1 ST Omlandia/GEO B2
14-5-2016 09:00 ST Omlandia/GEO C2 VVS C2
14-5-2016 10:30 ST Omlandia/GEO C3 Farmsum C1
14-5-2016 09:00 Helpman D4 GEO D1
14-5-2016 10:30 GEO E1 NEC Delfzijl E7
14-5-2016 09:00 GEO F1G Nieuwolda F1G
       
21-5-2016 10:30 ST Omlandia/GEO B2 NEC Delfzijl B4
21-5-2016 11:00 Eenrum C1 ST Omlandia/GEO C2
21-5-2016 09:00 SJO STEO C1 ST Omlandia/GEO C3
21-5-2016 09:00 GEO D1 GVAV-Rapiditas D5
21-5-2016 10:30 SIOS E1 GEO E1
21-5-2016 09:00 Holwierde/Godlinze F1G GEO F1G