Vervolg competities

Gebruikerswaardering: 0 / 5

Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

Op 9 februari wordt de reguliere competitie hervat voor zowel de senioren als jeugd.

Senioren

Het wedstrijdschema van de senioren is bekend en kunt u vinden op de teampagina's van GEO 1, GEO 2 en GEO 3 en daarnaast ook in de Voetbal.nl app. Tot aan 9 februari zijn er ook enkele inhaal- en oefenwedstrijden ingepland voor de senioren:

Zaterdag 19 januari
GEO 2 - Grootegast 3 om 12:00 uur (inhaal)

Zaterdag 26 januari
GEO 2 - Grijpskerk 3 om 12:00 uur (inhaal)
GEO 1 - Ezinge 1 om 14:30 uur (oefen)

Zaterdag 2 februari
Velocitas 3 - GEO 2 om 14:00 uur (inhaal)

Jeugd

De competitie-indeling en het speelschema van de jeugd wordt op maandag 28 januari bekend gemaakt voor de KNVB. Deze verschijnen automatisch in de KNVB voetbal.nl app en op onze website. De eerste wedstrijden zullen dus op 9 februari weer gespeeld gaan worden.