Scheidsrechters gezocht

Gebruikerswaardering: 0 / 5

Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

vv GEO is weer op zoek naar enthousiaste scheidsrechters om de diverse jeugd- en/of seniorenwedstrijden in goede banen te leiden. Lijkt het jou leuk om af en toe (zo vaak als je zelf wilt) een wedstrijd te fluiten? Neem dan contact op met wedstrijdsecretaris Laurens van der Kamp via 06-12796083 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Alle scheidsrechters die voor GEO fluiten worden voorzien van een officieel tenue, alle benodigde materialen, gratis consumpties in de rust en na afloop van de gefloten wedstrijden en natuurlijk een hoop plezier. Ook bieden we desgewenst begeleiding van een al wat meer ervaren scheidsrechter tijdens jouw eerste wedstrijd(en) indien je daar behoefte aan hebt.