Afgelastingen

In het geval van een afgelasting verschijnt de betreffende wedstrijd hieronder. Let op: de GEO/Omlandia combiteams (JO13 t/m JO19) worden NIET in dit overzicht getoond, daarvoor verwijzen we u graag door naar de website van Omlandia.

Hoewel dit een geautomatiseerd schema is en direct in verbinding staat met de gegevens van de KNVB, raden we altijd aan om bij twijfel te bellen met de leider van het betreffende team of de kantine (050-5413108). Zij beschikken altijd over de actuele informatie.

 

 

   

Programma  deze week   week 41     4  t/m 10 oktober    
Thuis  - Uit   Datum   Aanvang Vertrek   Scheidsrechter   Vervoer/ Bijzonderheden
Amicitia 1  - GEO 1   10 okt   15:00 13:30   Wieringa    
Mamio 4  - GEO 2   10 okt   16:30 15:15        
GEO 3  - RWF 3   10 okt   14:30     afgelast!!    
Omlandia/GEO B1  - Lewenborg B1   10 okt   10:30         In Ten Boer
Holwierde/Godlinze B1  -  Omlandia/GEO B2   10 okt   10:30 09:30        
Omlandia/GEO C1  - DVC C1   10 okt   09:00         In Ten Boer
VVS C2  - Omlandia/GEO C2   10 okt   10:30 09:30        
Omlandia/GEO C3  - VRIJ                  
GEO D1  - Warffum D1   10 okt   09:00     ?????    
DVC E5  - GEO E1   10 okt   10:30 09:30       Smidt, Bijsterveld, Holman
GEO F1  - Kloosterburen F1   10 okt   09:00     Niels Steenstra    
                       
                       
Ochtendcoördinator Arie Steenhuis                
Kantine bezetting                      
08:00 - 12:30 uur Mirjam Ganzeveld              
12:30 - 17:00 uur                

 

 

Thuis  Uit Tijd Datum Plaats
GEO 1 Fivel De 1 14:30 17-10-2015 GARMERWOLDE
GEO 2 Potetos 3 12:00 17-10-2015 GARMERWOLDE
DIO Groningen 2 GEO 3 14:00 17-10-2015 GRONINGEN
SV Bedum B1 ST Omlandia/GEO B1 10:30 17-10-2015 BEDUM
ST Omlandia/GEO B2 Rood Zwart Baflo B1 10:30 17-10-2015 TEN BOER
Hoogezand C2 ST Omlandia/GEO C1 11:00 17-10-2015 HOOGEZAND
ST Omlandia/GEO C2 Heracliden De C2 9:00 17-10-2015 TEN BOER
Haren C2 ST Omlandia/GEO C3 10:30 17-10-2015 HAREN GN
HFC '15 D6 GEO D1 13:15 17-10-2015 GRONINGEN
GEO E1 Bedum E6 10:30 17-10-2015 GARMERWOLDE
GEO F1G VRIJ 9:00 17-10-2015  
         
Helpman C4 ST Omlandia/GEO C3 10:30 24-10-2015 HAREN GN
INHAAL/BEKER     24-10-2015  
         
VVK 1 GEO 1 14:30 31-10-2015 GRONINGEN
GRC Groningen 3 GEO 2 14:30 31-10-2015 GRONINGEN
GEO 3 HFC '15 4 14:30 31-10-2015 GARMERWOLDE
ST Omlandia/GEO B1 NEC Delfzijl B2 10:30 31-10-2015 TEN BOER
Poolster B2 ST Omlandia/GEO B2 10:30 31-10-2015 SPIJK
ST Omlandia/GEO C1 Be Quick 1887 C3 9:00 31-10-2015 TEN BOER
Farmsum C1 ST Omlandia/GEO C2 11:30 31-10-2015 DELFZIJL
ST Omlandia/GEO C3 Niekerk C3 10:30 31-10-2015 TEN BOER
GEO D1 Ezinge D1 9:00 31-10-2015 GARMERWOLDE
Harkstede E3 GEO E1 9:00 31-10-2015 HARKSTEDE
GEO F1G De Monnik F1 10:30 uur! 31-10-2015 GARMERWOLDE
         
GEO 1 VVS 1 14:30 7-11-2015 GARMERWOLDE
GEO 2 Velocitas 1897 2 12:00 7-11-2015 GARMERWOLDE
Potetos 6 GEO 3 14:30 7-11-2015 GRONINGEN
Siddeburen B1 ST Omlandia/GEO B1 11:00 7-11-2015 SIDDEBUREN
Loppersum B1 ST Omlandia/GEO B2 10:45 7-11-2015 LOPPERSUM
WVV C2 ST Omlandia/GEO C1 10:30 7-11-2015 WINSCHOTEN
Noordpool C3 ST Omlandia/GEO C2 9:00 7-11-2015 UITHUIZEN
ST Omlandia/GEO C3 Helpman C4 10:30 7-11-2015 TEN BOER
Helpman D3 GEO D1 9:00 7-11-2015 GRONINGEN
Meedhuizen E1 GEO E1 10:00 7-11-2015 MEEDHUIZEN
GEO F1G Omlandia F3 9:00 7-11-2015 GARMERWOLDE
         
Scheemda SC 1 GEO 1 14:30 14-11-2015 SCHEEMDA
SV Bedum 7 GEO 2 14:30 14-11-2015 BEDUM
GEO 3 LTC 7 14:30 14-11-2015 GARMERWOLDE
ST Omlandia/GEO B1 GVAV-Rapiditas B3 10:30 14-11-2015 TEN BOER
ST Omlandia/GEO B2 Noordpool B2 10:30 14-11-2015 GARMERWOLDE
Gorecht C1 ST Omlandia/GEO C1 10:00 14-11-2015 HAREN GN
ST Omlandia/GEO C2 NEC C4 9:00 14-11-2015 TEN BOER
HFC C6 ST Omlandia/GEO C3 9:00 14-11-2015 GRONINGEN
GEO D1 Winsum D4 9:00 14-11-2015 GARMERWOLDE
GEO E1 SIOS E1 10:30 14-11-2015 GARMERWOLDE
Middelstum F2 GEO F1G 10:30 14-11-2015 MIDDELSTUM
         
INHAAL/BEKER     21-11-2015  
         
GEO 1 Westerlee 1 14:30 28-11-2015 GARMERWOLDE
GEO 2 Knickerbockers The 17 12:00 28-11-2015 GARMERWOLDE
Zevenhuizen 1 GEO 3 14:30 28-11-2015 ZEVENHUIZEN GN
WVV B2 ST Omlandia/GEO B1 10:30 28-11-2015 WINSCHOTEN
DVC B3 ST Omlandia/GEO B2 12:30 28-11-2015 APPINGEDAM
ST Omlandia/GEO C1 Velocitas 1897 C2 9:00 28-11-2015 TEN BOER
STEO C1 ST Omlandia/GEO C2 9:00 28-11-2015 TEN POST
ST Omlandia/GEO C3 VRIJ   28-11-2015  
Lycurgus D6 GEO D1 9:00 28-11-2015 GRONINGEN
SJO Holwierde/Godlinze Comb.E1 GEO E1 9:00 28-11-2015 Holwierde
GEO F1G SIOS F1 9:00 28-11-2015 GARMERWOLDE
         
Niekerk 1 GEO 1 14:30 5-12-2015 NIEKERK GROOTEGAST
Glimmen 3 GEO 2 14:30 5-12-2015 GLIMMEN
GRC Groningen 4 GEO 3 14:30 5-12-2015 GRONINGEN
ST Omlandia/GEO B1 Gorecht B2 10:30 5-12-2015 TEN BOER
ST Omlandia/GEO B2 Winsum B3 10:30 5-12-2015 TEN BOER
ST Omlandia/GEO C1 SV Bedum C1 9:00 5-12-2015 TEN BOER
ST Omlandia/GEO C2 SGV C1 9:00 5-12-2015 TEN BOER
GVAV C8 ST Omlandia/GEO C3 11:00 5-12-2015 GRONINGEN
GEO D1 Eenrum D1 9:00 5-12-2015 GARMERWOLDE
GEO E1 DVC E7 10:30 5-12-2015 GARMERWOLDE
Loppersum F2 GEO F1G 9:00 5-12-2015 LOPPERSUM
         
GEO 1 SGV 1 14:30 12-12-2015 GARMERWOLDE
GEO 3 Gorecht 6 12:00 uur 12-12-2015 GARMERWOLDE
INHAAL/BEKER     12-12-2015