7 januari: ALV en aftrap feestjaar

Save the date! Op zaterdag 7 januari 2023 zal de Algemene Ledenvergadering (ALV) worden gehouden in de kantine met aansluitend de nieuwjaarsreceptie die in het teken staat van de aftrap van het speciale jaar. In 2023 (1 mei) bestaat onze vereniging namelijk 75 jaar en deze avond zal de aftrap zijn van een hele serie aan leuke activiteiten gedurende het jaar voor iedereen. Uiteraard zullen wij hier dan ook meer over vertellen en de plannen met jullie delen.

Voorafgaand aan de ALV zullen we voor de senioren en walking football leden weer een ‘snerttoernooi’ organiseren met voorafgaand soep en broodjes. Zo kunnen we lekker sportief en gezellig het jaar met zijn allen beginnen.

12:00 – 15:15: inloop snerttoernooi deelnemers met soep en broodjes (dan vanaf ongeveer 12:45-15:15 uur spelen). Meer informatie over opgave is hier te vinden.

15:30 – 16:45: Algemene Ledenvergadering (ALV). Bekijk de agenda hier.

17:15 – 21:00: Nieuwjaarsreceptie / Aftrap feestjaar

We hopen jullie allemaal te zien op deze eerste zaterdag van het feestjaar 2023!

Bestuur vv GEO