14 oktober: Oktoberfest!

Guten Tag liebe Freunde! Op zaterdag 14 oktober organiseert een commissie van vrijwilligers een heus Oktoberfest op het sportpark van vv GEO. In onze eigen ‘biergarten’ is het vanaf 20:00 uur tijd voor een oase van Beierse vreugde en gezelligheid! 🍻 Dus grijp je lederhosen en dirndl jurken en kom genieten van o.a. Duits tapbier, snacks en speciale entertainment.

Deze avond is voor alle (oud)leden (inclusief aanhang!) en voor iedereen die ook maar iets met GEO heeft. De entree is slechts €5,- per persoon en daar krijg je dus een unieke en gezellige feestavond voor terug.

Om er een spectaculair feest van te maken die we niet snel zullen vergeten werkt de organisatie met vooraf opgeven om een inschatting te krijgen hoeveel mensen we kunnen verwachten. Je kunt je tot uiterlijk zondag 17 september opgeven via onderstaand formulier, via oktoberfest@vvgeo.nl OF via één van de organisatoren.

Mit freundlichen Grüße,

Organisatie Oktoberfest
Arjan Leijssenaar, Gert Jan Stiksma, Geerle van der Veen, Jan van der Veen en Laurens van der Kamp