Cursus op maat

v.v. Omlandia krijgt ‘Cursus op Maat’! Geef je nu op!

De jeugdcommissie (JC) is de afgelopen druk bezig geweest met het organiseren van een cursus voor trainers, leiders en overige geïnteresseerden. Vorige week heeft een afvaardiging van de JC een gesprek gehad met de KNVB over de mogelijkheden voor een ‘Cursus op Maat’.

Uit het gesprek is naar voren gekomen dat v.v. Omlandia inderdaad gaat starten met een ‘Cursus op Maat’. Dit is een cursus gegeven door een gecertificeerde KNVB-docent en is in totaal 6 avonden (1 intakeavond, 4 cursusavonden en 1 terugkombijeenkomst). De inhoud van de ‘Cursus op Maat’ zal mede bepaald worden naar aanleiding van de behoeften van jullie als trainer, leider of geïnteresseerde.

De cursusavonden vinden plaats in Ten Boer en worden op de volgende avonden gehouden:

Intake:                 Woensdag 26 oktober 2016

Les 1:                    vrijdag 18 november 2016

Les 2:                    Vrijdag 9 december 2016

Les 3:                    Vrijdag 13 januari 2016

Les 4:                    Vrijdag 10 februari 2016

Terugkomdag:  April (nog in te plannen)

 

Op dit moment heeft v.v. Omlandia 12 deelnemers ingeschreven:

 

We kunnen maximaal 20 deelnemers inschrijven, dus er is nog ruimte voor een aantal deelnemers. Lijkt het je leuk om deel te nemen? Geef je dan uiterlijk 10 oktober 2016 op bij Simon Schuil (schuilsimon@hotmail.com). Voor meer informatie kun je ook terecht bij Simon.

 

 

Hoe meer zielen, hoe meer vreugd! Dus geef je nu op!