E-sportmiddag bij Omlandia, 22 februari

Durf jij het aan om het op de PlayStation tegen je ploeggenoten op te nemen? Zin in een leuke middag met al je clubgenoten? Op vrijdag 22 februari wordt het jaarlijkse FIFA 19-toernooi van Omlandia weer gehouden voor onze jeugdleden (JO9 t/m JO19) door host WePlay Esports. Inschrijven is ook meteen mogelijk en dat kan via de volgende link:

https://weplayesports.events/omlandia

Het toernooi wordt gespeeld in de kantine en begint die dag om 13:00 uur. Een kwartier van tevoren gaat de kantine open, dus zorg dat je er op tijd bent. Wie wil deelnemen kan dat met contant geld doen in onze kantine. Het toernooi wordt gespeeld onder leiding van WePlay Esports op de professionele gamecases. Tijdens de groepsfase word je ingedeeld op leeftijd, in de knock-out nemen de beste eSporters het tegen elkaar op.

De finale wordt gespeeld op een groot 55 inch-scherm, zodat iedereen mee kan kijken. De winnaar mag zich een jaar lang dé eSporter van Omlandia noemen. Tot vrijdag 22 februari!