JO 9 (F pupillen) zijn kampioen!

Op zaterdag 6 mei  2017 was het dan zover. Na 2 weken vol ongeduld wachten i.v.m. de vakantie konden onze F pupillen eindelijk kampioen worden. Ze hadden het er al een aantal weken over en moesten hun uitwedstrijd bij Gorecht in Haren zien te winnen. Onder toeziend oog van de vele meegereisde toeschouwers maakten ze er een spannende wedstrijd van die uiteindelijk met 2-3 werd gewonnen. Daarna kon de kinderchampagne knallen en gingen de spelers traditioneel met de voetbalkleren aan onder de douche. Vervolgens ging de reis naar het clubhuis van GEO, waar de kantine versierd was met slingers en ballonnen en de spelers konden genieten van een welverdiende patatje. Onze voorzitter die ook al in Haren van de partij was hield een mooie toespraak en dankte de  enthousiaste leiders Arjan Leijssenaar en Huub Bouma en de fanatieke trainer Niels Steenstra voor hun inzet. Ook kregen de spelers nog een mooie medaille. Al met al een leuke ochtend en we hopen nog veel te horen van onze toppers. Michel Harkema