Vervolg Mats la Bastide

Ten gevolge van een ernstig auto ongeluk is onze B-junior Mats la Bastide sinds 12 september opgenomen in het UMCG. Wij berichtten daarover op 21 september en we meldden dat we jullie op onze website op de hoogte zouden houden bij belangrijke ontwikkelingen.

 

Zijn oom Nanne Huiges ( nanne@huiges.nl)  heeft ons gisteren het volgende bericht gestuurd:

 

Mats is alweer een heel stuk verder; zijn herstel is alleen nog allesbehalve klaar.

 

Mats zal zoals het nu lijkt volgende week (19 oktober is genoemd) naar Beetsterzwaag gaan. Hier is een revalidatiecentrum waar hij klinisch (dus 24 uur per dag) opgenomen wordt. De verwachting is dat het zeker nog een jaar duurt voor het duidelijk is wat voor ‘restschade’ hij zal overhouden aan het ongeluk, het zal keihard werken voor hem zijn.

 

Wij wensen Mats de komende maanden een voorspoedig herstel toe.

 

Bestuur vv GEO