Jeugd kan weer trainen per 29 april

Conform de nieuwe richtlijnen van de RIVM en het Kabinet is het voor de jeugd t/m 12 jaar weer mogelijk om in teamverband te trainen. Dat betekent voor vv GEO dat de voltallige jeugd de trainingen weer zal oppakken conform het normale schema per woensdag 29 april 2020. De trainers zullen hierover contact opnemen met de spelers en ouders.

De kantine zal gesloten blijven en ook is het niet mogelijk gebruik te maken van de kleedkamers. Jeugdleden dienen thuis te douchen. Verder is het niet wenselijk dat ouders en andere volwassenen tijdens de training toekijken langs de lijn.

GEO is blij dat er voor de jeugd op deze manier meer bewegingsvrijheid komt, maar vraagt de ouders met gezond verstand om te gaan met deze versoepeling.

Door de senioren zal er in ieder geval t/m dinsdag 19 mei 2020 niet getraind worden. De richtlijnen van de RIVM en het Kabinet zijn hiervoor zoals altijd leidend. Hou vol allen, alleen samen komen we door deze crisis heen!