Programma GEO 1

Inmiddels is ons vlaggenschip GEO 1 volop in training om de competitie binnenkort te hervatten. Op zaterdag 19 februari zal de competitie weer beginnen en moet er een loodzwaar programma worden afgewerkt. Er gaat elke zaterdag t/m 4 juni gespeeld worden en er is ook een midweeks programma in mei. Mocht een wedstrijd worden afgelast i.v.m. het weer, corona of welke andere reden dan ook, dan wordt deze ingehaald op een avond.

Voordat de competitie begint wordt er op 12 februari in Garmerwolde geoefend tegen Rood Zwart Baflo, het team van oud-trainer Dick Scholtens. Publiek is natuurlijk weer van harte welkom volgens de huidige coronamaatregelen, dus we zien iedereen graag weer langs de lijn en in de kantine op de zaterdagen om het team aan te moedigen.

Hieronder het volledige programma van GEO 1 tot het einde van het seizoen.