vv GEO ruilt shirt met KNVB

Zaterdagmorgen 7 december heeft Johanna namens het bestuur shirtje geruild met Gerard Molenaars van de KNVB in het kader van de KNVB 130 jaar voetbal actie. In ruil voor ons shirt hebben we een schitterend shirt van de KNVB gekregen dat symbool staat voor 130 jaar voetbal. Het patroon op het shirt bestaat uit een samenspel van vormen en vlakverdelingen die ook zijn terug te vinden op de shirts van alle Nederlandse amateurverenigingen. Op deze manier verenigen we 130 jaar Nederlands amateurvoetbal in één uniek oranje shirt. Als aandenken aan het feit dat we met elkaar het Nederlandse voetballandschap vormen en kleur geven.

De bedoeling is dat alle shirts uit het Nederlandse amateurvoetbal een ereplaats krijgen op de KNVB Campus in Zeist, het centrale punt van voetballend Nederland. Waaronder dus ook die van onze vereniging!