7 vs 7 toernooi op 17 juni, geef je op!

Update 24 mei: de teaminschrijvingen zijn gesloten aangezien we VOL zitten! Maar liefst 10 seniorenteams en 5 walking football teams zullen aantreden op 17 juni. Heb je zelf nog geen team, maar wil je wel graag meedoen? Dan kun je je alsnog aanmelden en dan kun je bij een team ingedeeld worden.

Zoals al aangekondigd keert het traditionele 7 vs 7 toernooi voor senioren op zaterdag 17 juni na 4 jaar terug. De organisatie, bestaande uit Matthijs Welling, Pieter van Zanten en Tjeert Vaatstra is druk bezig om dit toernooi weer te organiseren.

Via de flyer hieronder is meer informatie in te lezen over de opzet en hoe je je kunt opgeven.

Opgeven kan dus t/m vrijdag 2 juni, zowel als team of individueel, bij Matthijs Welling via: matthijswelling@home.nl.

Een kleine impressie van een eerdere editie van het toernooi is hieronder te zien.