GEO 1 weer terug in de 4e klasse

Afgelopen zaterdag heeft GEO 1 promotie naar de 4e klasse afgedwongen na de winst op Corenos in de finale van de nacompetitie. In een ontzettend spannende wedstrijd werd het 2 – 2 in de reguliere speeltijd, waarna er na 2×15 minuten extra tijd 3 – 3 op het scorebord stond. In de daarop volgende penalty-serie werden geen fouten gemaakt door de vijf schutters van GEO en stopte doelman Joost één penalty van Corenos: 5-4. De ploeg van trainer Dick Scholtens komt daarom volgend jaar weer uit in de 4e klasse na slechts één jaar afwezigheid. Van deze wedstrijd is een mooi verslag geschreven door Eemsmondsport en is tevens een video met beelden uit de wedstrijd en interviews gemaakt. De selectie en staf van GEO 1 wil graag de enorme hoeveelheid supporters bedanken voor het meereizen afgelopen zaterdag. Bedankt voor de support!

De video is hieronder te bekijken en het artikel van Eemsmondsport is hier te vinden: https://eemsmondsport.nl/index.php/2019/06/16/geo-na-een-seizoen-terug-in-vierde-klasse/

Het bestuur wenst GEO 1 heel veel succes in de 4e klasse!