GEO krijgt doeltjes voor walking football cadeau

Maandagmorgen 29 oktober kregen de walking football spelers van vv GEO twee doeltjes cadeau.

Mick Duzink , manager maatschappelijke projecten bij FC Groningen was naar Garmerwolde gekomen om de doelen namens Menzis, Health I Port en FC Groningen over te dragen aan voorzitter Wim Benneker van vv GEO. Het cadeau is een blijk van waardering voor het initiatief van vv GEO om walking football bij de club te introduceren. Walking football is voetbal voor senioren, mannen en vrouwen van 60 plus. Elke maandagochtend voetballen er in Garmerwolde onder deskundige leiding van een trainer zo’n vijftien mannen en één vrouw enthousiast volgens de speciale spelregels. Er mag alleen gewandeld worden en de bal mag niet boven de heup komen. Er zijn kleine lage doeltjes en er zijn géén keepers. Het gaat om het samenspel en spelplezier, niet om wie de meeste doelpunten scoort. En het is gezellig , want vóór en na het sporten zitten de spelers bij elkaar voor een goed gesprek, een kop koffie of een drankje. Meer informatie op www.vvgeo.nl