Bestuursupdate coronavirus

Beste leden,

Zoals wij allemaal meekrijgen neemt het aantal coronabesmettingen snel toe. Het kabinet heeft daarom nieuwe maatregelen bekend gemaakt die per woensdag 14 oktober ingaan.

Hier kunnen we deze keer kort over zijn: alle activiteiten voor senioren (wedstrijden & trainingen) komen te vervallen tot tenminste 19 januari 2021. Voor de jeugd vervallen alle wedstrijden en kan er alleen nog getraind worden. Met de jeugdtrainers wordt dit nu besproken hoe hier invulling aan te geven.

Ondanks dat dit besluit ten koste gaat van veel plezier en gezelligheid kan het bestuur zich volledig vinden in deze maatregel.

Wij hopen elkaar snel weer in goede gezondheid te mogen zien op ons sportpark.

Meer informatie en antwoorden op veelgestelde vragen op de website van voetbal.nl. Vragen over de coronamaatregelen bij vv GEO? Neem dan contact op met één van onze bestuursleden of vul het contactformulier in.

Bestuur vv GEO