SJO GEO/Woltersum organiseert voetbalfestival voor jeugd

In deze lastige tijd wordt er toch lekker gevoetbald bij ons, daarom hebben wij voor het nieuwe jaar een super tof evenement geregeld. Wij gaan samen met Tribesports op zaterdag 9 januari een voetbalfestival organiseren voor alle jeugdleden, daarnaast mag iedereen een vriendje/vriendinnetje, broer of zus meenemen om voetbal te proberen.

Iedereen tot 14 jaar is welkom (m.u.z. onze leden), mocht je meer mee willen nemen dan mag dat uiteraard in overleg met Maarten Tromp of Miranda winkels. Download het aanmeldformulier hieronder:

Graag zien wij dat de formulieren worden ingeleverd bij de trainers voor de kerstvakantie.

Het evenement vindt plaats in Garmerwolde op 9 januari 2021, we beginnen stipt om 10.30 graag zien wij iedereen gekleed aanwezig minimaal 15 min vantevoren.