Eerste wedstrijd GEO JO17 is een feit

Gisteravond (26 oktober) heeft GEO JO17 zijn allereerste wedstrijd gespeeld op bezoek bij SC Loppersum JO17!

GEO JO17 is een volledig nieuw gevormd team dat inmiddels al een volledig jaar enthousiast traint op de maandagavonden onder leiding van niemand minder dan Bram ten Cate. Het team staat nog niet ingeschreven voor de KNVB competities, omdat er tot nu toe te weinig spelers waren om hieraan mee te doen. Tot nu toe dus, want gisteravond werd de eerste oefenwedstrijd gespeeld en dus gaat er gekeken worden naar een officiële inschrijving.

Hoewel er met 6 – 3 verloren werd (ruststand 4 – 0) werd er volop genoten door het nieuwe team. Het team zal de komende maanden gewoon door blijven trainen en er zullen nog extra oefenwedstrijden worden geregeld.

Meer weten over dit jonge, nieuwe en enthousiaste team? Of misschien ben of ken je iemand die zelf mee wil doen? Dat kan! Neem contact op met Maarten Tromp van het jeugdbestuur.