GEO 2 haalt nieuwe speler binnen

Per direct heeft GEO 2 zich versterkt met Luc Braspenning. De pas 16-jarige speler die is begonnen met voetbal in onze F-jeugd en tot aan de D-jeugd bleef, kiest na een avontuur bij buurman Omlandia weer voor GEO.

Luc gaat bij GEO 2 samen spelen met zijn 4 jaar oudere broer Rob. Na een aantal keer meetrainen bleek er ook een ‘klik’ te zijn tussen Luc en de spelersgroep en dus sluit hij per direct aan. Zijn eerste wedstrijd zal morgen (22 februari) al zijn!

GEO 2 staat al jaren bekend om het ‘opleiden’ van jeugdspelers tot volwassen senioren elftalspelers. In een relaxte omgeving, gepast niveau en weinig tot geen verplichtingen kan in dit team kennisgemaakt worden met senioren-voetbal, óók op jongere leeftijd.

Lid worden?

Ben of ken jij iemand die op zoek is naar een leuke voetbalvereniging waar alles mogelijk is en iedereen elkaar kent? Neem gerust contact op en train vooral een paar keer vrijblijvend mee. We zijn ervan overtuigd dat onze club jou gaat bevallen!