Gezellige slotdag 11 juni

Afgelopen zaterdag (11 juni) hebben we met zijn allen het seizoen 2021-2022 afgesloten. ’s Ochtends was er een gezellig ouder-kind toernooi waaraan ongeveer 100 (ouders van) leden aan meededen! Ook was er een springkussen waar van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat door jong en oud (😅) van werd genoten.

Vervolgens speelden de senioren in de middag een mix-toernooi met spelers uit GEO 1, 2, 3 en Walking Football met als afsluiter een BBQ en borrel. Deze gezellige borrel ging tot ongeveer 01:30 uur door in de kantine, maar er zijn GEO-leden gespot die het feestje elders voortgezet hebben en om 05:30 uur pas Garmerwolde verlieten richting huis in de stad.. Dus tja, gezellig!

Koos van de Belt maakte onderstaande foto’s tijdens het ouder-kind toernooi, bedankt hiervoor!

Klik op een foto voor een vergroting

Tap op een foto voor een vergroting

Het bestuur van vv GEO wenst alle leden een hele fijne vakantieperiode toe en graag tot ziens in augustus.