Jeugd SJO GEO/SVW krijgt training van de FC

Woensdag 16 juni bestond FC Groningen alweer 50 jaar en om dit te vieren gaven ze bij diverse verenigingen een training aan de jeugd. Van 17.00 – 18.00 waren de kids van de SJO-09 & SJO-10 aan de beurt opgevolgd door de SJO-11 & SJO-14. Onder leiding van een jeugdtrainer van de FC ondersteund door onze eigen trainers kregen de kids oefeningen gebaseerd op (oud) spelers van FC Groningen. Waaronder dribbelen als Arjen Robben & schieten als Suarez.

Het was wederom een geslaagd evenement (zie foto’s voor een impressie), op zaterdag 26 juni vindt het Oranjefestival nog plaats in Woltersum en daarna zal spoedig de zomerstop zijn.

Ben je benieuwd wat de SJO GEO/SVW voor de kinderen doet, train dan een keer mee.

Voor meer informatie neem contact op met:


Maarten Tromp (jeugdcoordinator) op 06-31325794 (bellen of appen) of stuur een mail naar m.c.tromp@live.nl