GEO 1 komend seizoen in 5e klasse E

vv GEO is voor het komende seizoen door de KNVB ingedeeld in de 5e klasse E en hiermee doet onze eerste selectie vrijwillig een stap terug. Dit is in goed overleg met alle betrokkenen binnen de vereniging en om meerdere redenen besloten, waarna de KNVB ons verzoek heeft gehonoreerd.

Hieronder de tegenstanders die GEO 1 treft het komende seizoen. De competitie zal beginnen op 25 september en voorafgaand zullen er uiteraard nog drie bekerwedstrijden worden gespeeld en zal er één keer worden geoefend in en tegen Warffum. Enkele belangrijke data voor GEO 1:

30 juli: bekendmaking bekerindeling in de Voetbal.nl app en op vvgeo.nl
31 juli: bekendmaking bekerprogramma in de Voetbal.nl app en op vvgeo.nl
28 augustus: bekendmaking competitieprogramma in de Voetbal.nl app en op vvgeo.nl
28 augustus: spelen oefenwedstrijd tegen Warffum
4, 11 én 18 september: bekerwedstrijden worden gespeeld
25 september: start competitie

Competitieindeling GEO 1