Nieuw hekwerk hoofdveld en oude logo in ere hersteld

Er zijn twee hele mooie verbeteringen aan ons sportpark gerealiseerd de afgelopen weken.

Rondom het hoofdveld is een gloednieuwe omheining gerealiseerd. U kunt als toeschouwer nu comfortabeler ‘leunend’ de wedstrijden bekijken en voetballers moeten behoorlijk extra hun best doen om de bal over de ballenvangers te krijgen. Al zal dat vast ook nu nog wel gaan gebeuren.. Uiteraard komen de sponsorborden er binnenkort ook weer te hangen.

Tekst gaat verder onder de afbeeldingen

Tap op de afbeeldingen voor een vergroting

Daarnaast is ons oude logo aan de muur bij de entree van het sportpark helemaal vernieuwd. Het oeroude allereerste herkenningspunt dat je op het GEO terrein bent gearriveerd was nodig aan vervanging toe. Hij kan nu weer heel veel jaren mee!

vv GEO bedankt Alfred Ottens en Johan Mollema voor de realisatie. We zijn er erg blij mee!