Oliebollenactie 2023 groot succes

Op zaterdag 30 december werd door vv GEO de traditionele oliebollenactie georganiseerd. Dit jaar heeft een team vrijwilligers deze zelf gebakken in het kader van ons 75-jarig bestaan. Al heel vroeg in de ochtend is ons vrijwillige bakteam, bestaande uit Arjan, Koos, Johanna en Folkert, begonnen om in totaal ruim 1.500 olie- en krentenbollen op tijd klaar te hebben.

Deze werden gedurende de dag door onze andere vrijwilligers bezorgd of mensen kwamen gezellig even langs om ze op te halen, waarbij ze uiteraard werden ontvangen door onze barvrijwilligers onder het genot van een koffie/thee.

Naast dat het al een succes was vanwege de gezelligheid en het (weer)zien van vele mensen op het sportpark, kunnen we ook melden dat deze actie maar liefst ruim €1.100 netto heeft opgebracht voor de clubkas. Een fantastisch bedrag! We bedanken iedereen die heeft meegewerkt aan het succes van deze actie, en dan zeker in het bijzonder het bakteam dat toch echt een geweldige prestatie heeft neergezet!

We hopen dat de oliebollen gesmaakt hebben en wensen iedereen een gezond en sportief 2024 toe.

Bestuur vv GEO