Programma jeugd fase 3 bekend

De KNVB heeft deze week de poule-indelingen en het programma voor de jeugd bekendgemaakt. SJO GEO/SVW start fase 3 met 5 jeugdteams, inclusief het nieuw gevormde JO7 team! Onze toppers van JO12 zijn gegroeid naar de JO13 en onze MO15 zal voortaan ‘gewoon’ 11×11 spelen i.p.v. 9×9.

Alle thuiswedstrijden van de SJO GEO/SWV worden tot het einde van het seizoen in Garmerwolde gespeeld.

Fase 3 loopt voor JO7, JO9 en JO11 t/m 16 maart, waarna fase 4 zal beginnen op 6 april. Het programma daarvoor wordt pas op 28 maart bekend.

JO13 en MO15 spelen alleen nog een grote fase 3 tot de zomerstop en deze loopt t/m 25 mei.

De poule-indelingen en het programma zijn te vinden op de teampagina’s van deze website en in de KNVB voetbal.nl app. De linkjes naar de teampagina’s staan hieronder. Daarnaast is het programma ook hier te zien.

MO15
JO13
JO11
JO9
JO7

Wij wensen onze jeugdleden, trainers, begeleiders en ouders veel voetbalplezier toe.

Bestuur en jeugdcommissie vv GEO