24 april: GEO OldStars – Nederlands Amputatie Team

Op zondagmiddag 24 april komt het Team van Amputatievoetbal Nederland naar Garmerwolde voor een oefenwedstrijd tegen het Walking Football team van vv GEO.

De voetballers van Amputatievoetbal Nederland komen uit het gehele land. Het team bestaat spelers van verschillende leeftijden en achtergronden.
De veldspelers van dit team missen een (deel van een) been, ze bewegen zich voort met krukken. Bij het voetballen mogen de spelers alleen gebruikmaken van hun volledige been. De keeper mist een (deel van een) arm. De spelers trainen wekelijks en spelen regelmatig (internationale) wedstrijden in binnen- en buitenland.

Bijzonderheid is dat voormalig GEO junior lid Robin ter Veld al vanaf de oprichting speelt bij het Amputatie Team. Zijn vader Jannes is al sinds vele jaren actief voetballer bij GEO 3 en bij het GEO Walking Football team, de GEO OldStars.

De wedstrijd bij GEO begint om 13.00 uur, u bent welkom vanaf 12.30 uur. De toegang is gratis.

Kijk voor meer informatie over het Nederlands Amputatie Team op de website.