GEO wil een meidenteam starten


Zou jij het leuk vinden om in een meidenteam te (komen) voetballen?

VV GEO wil graag met meiden en ouders bespreken hoe wij dit mogelijk kunnen maken. Misschien hebben jullie zelf ook goede en leuke ideeën, deze horen wij graag. Dit willen wij dan graag met jou bespreken op vrijdagavond 22 april om 19.00 in onze kantine.

Naast de jonge meiden die nu al bij ons voetballen nodigen wij natuurlijk ook andere jonge meiden uit die in de buurt wonen. Mocht je een vriendin of kennis hebben die dit ook leuk lijkt, neem haar dan mee. Natuurlijk zijn je moeder en/of vader ook welkom.

Voor onze voorbereiding vinden wij het prettig om te weten wie en hoeveel mensen er komen. Zou je dit willen doorgeven via onderstaand formulier? Mailen mag ook naar: info@vvgeo.nl

Tot gauw!

Anita van der Veen, Enthousiaste ouder

Miranda Winkels, Jeugd coördinator

Arjan Leijssenaar, Voorzitter