Competitie-indelingen bekend

De KNVB heeft op vrijdag 12 augustus de competitie-indelingen van GEO 2 en de jeugd bekendgemaakt. Deze zijn inmiddels in te zien in de voetbal.nl app en natuurlijk op deze website via dit artikel én de teampagina’s: GEO 2, JO15, JO12 en JO9. Het bijbehorende wedstrijdprogramma zal uiterlijk vrijdag 19 augustus worden gepubliceerd via dezelfde kanalen.

De jeugd begint op zaterdag 3 september met de eerste wedstrijden en GEO 2 op zaterdag 24 september. Meer informatie over wanneer er gespeeld wordt het komende seizoen? Bekijk dan de officiële KNVB speeldagenkalender 2022/2023. GEO 2 valt in de kolom ‘Schema 12 Categorie B’, JO15 in de kolom ‘Junioren Cat A+B 3 fasen’ en JO12/JO9 in de kolom ‘Pupillen 4 fasen’.

Hieronder de indelingen van de jeugd. Die van GEO 2 is om technische redenen enkel inzichtelijk via de teampagina.

JO15

JO12

JO9