vv GEO neemt automatisch sproeisysteem in gebruik

Het is dit jaar één van de grootste onderdelen tijdens het groot onderhoud van het hoofdveld geweest: de aanleg van een volledig geautomatiseerd sproeisysteem. De Gemeente Groningen heeft dit inmiddels succesvol aangelegd en het systeem is volop in gebruik.

Hiermee zal het veld met name in de zomermaanden aanzienlijk minder schade oplopen door de droogte en het gras krijgt sneller de kans om te herstellen na wedstrijden. Het is daarnaast veel duurzamer en efficiënter dan de oude manier waarop beregend werd en de jaarlijkse onderhoudskosten voor de gemeente zullen daardoor lager uitvallen. Lees er meer over in een artikel van RTV Noord van januari 2021. Dat zijn dan ook de redenen dat voetbalvelden zoals die van ons de komende tijd worden voorzien van dergelijke installaties. En als mooie bijkomstigheid voor onze leden is het natuurlijk ook gewoon veel aangenamer voetballen op beregend veld.

vv GEO bedankt de Gemeente Groningen voor de (snelle) realisatie.