Voortaan véél sneller internet bij GEO

Het was soms bijzonder vervelend en veel leden zullen dat bevestigen: de internetsnelheid in de kantine.. Soms zelf zo sloom dat ons pinapparaat niet eens werkte.. Dat is nu verleden tijd!

GEO is namelijk overgestapt van KPN naar Ziggo, dat voor ons een kabel vanaf de Hildebrandstraat naar ons clubhuis heeft getrokken. Daardoor is onze internetsnelheid ruim 37x sneller (!) geworden en beschikken we eindelijk (ruimschoots) over een internetsnelheid die je anno 2022 mag verwachten. Dat betekent dat we voortaan weer van alles kunnen streamen op de TV zonder haperingen en dat zowel jullie als onze gasten probleemloos gebruik kunnen maken van onze WiFi.

Het bestuur bedankt in het bijzonder leden Bert Mollema en Kasper Teunis voor de realisatie.

Gebruik maken onze WiFi? Vraag naar het wachtwoord aan de bar. Veel plezier!

Bestuur vv GEO