Vervolg kaboutervoetbal op 7 mei

Op zaterdag 7 mei is er weer kaboutervoetbal bij vv GEO. Na een succesvolle kick-off op zaterdag 9 april werd er op verzoek van de deelnemers al vrij snel een vervolg aan gegeven op zaterdag 23 april. Ook die editie werd goed bezocht en de kids hadden het geweldig naar hun zin. Vandaar dat wij zaterdag 7 mei weer kaboutervoetbal organiseren en wel van 15:00 tot 16:00 uur.

Alle eerdere deelnemers hebben van ons een uitnodiging ontvangen, maar mocht je nou niet eerder zijn geweest maar wel interesse hebben? Dan ben je van harte welkom! Deelname is kosteloos en uiteraard vrijblijvend. Vanwege de voorbereiding willen we wel graag even weten wie er komen.

Aanmelden kan via ons e-mailadres: info@vvgeo.nl

De koffie en thee staat klaar, tot zaterdag 7 mei!

Maarten, Miranda en Arjan
Jeugdcommissie