vv GEO zoekt jeugdleden

vv GEO zoekt naast seniorenleden zeker ook jeugdleden! Dit jaar vieren wij ons 75-jarig jubileum en we zijn nog lang niet van plan om te stoppen. Daarom zijn wij op zoek naar meiden en jongens om onze teams aan te vullen. Bij ons kun je al starten vanaf 4 jaar.

Het komend seizoen starten wij met een meidenteam (14-17 jaar) en hebben nog plek voor enthousiaste meiden. Ook willen wij een doorstart maken met ons jo-15 team en komen enkele spelers tekort. We verwelkomen zeker ook graag 15-, 16- en 17-jarigen voor dit team!

Kom gerust eens sfeer proeven bij onze club waar je naast je rugnummer meetelt als persoon.👍

Het (kosteloos) meetrainen is natuurlijk altijd mogelijk om te ontdekken of je lid wilt worden van onze vereniging. Wil je meer informatie of aanmelden voor een training, dan kun je terecht bij voorzitter Arjan Leijssenaar of bij onze jeugdsecretaris Miranda Winkels. Contactgegevens van beiden staan op deze pagina.