Leendert Nieborg tekent bij als hoofdtrainer vv GEO

Op zaterdag 13 mei, tijdens de feestelijke receptie, heeft hoofdtrainer Leendert Nieborg zijn contract met één jaar verlengd tot medio 2024. Samen met voorzitter Arjan Leijssenaar en in het bijzijn van de selectie werd het contract op het veld ondertekend, waardoor Leendert ook het komende seizoen 2023-2024 de trainer van GEO 1 zal zijn.

Het is het logische vervolg op de goede samenwerking en sfeer die er binnen het team en de vereniging is. Ondanks kleine uitdagingen waar veel clubs tegenwoordig mee te maken hebben, met name in de personele beschikbaarheid, zien we vooral veel plezier onderling tussen trainer en selectie. En met de uitbreiding van de selectie verwachten we dat het alleen maar leuker gaat worden het komende seizoen.

Het wordt voor Leendert alweer zijn 4e seizoen in de ’tweede termijn’, nadat hij eerder al tussen 2006 en 2011 vijf seizoenen de leiding had over GEO 1. In totaal wordt het dus alweer zijn 9e seizoen als hoofdtrainer bij vv GEO en daar zijn we heel blij mee!

We wensen Leendert en de selectie het komende seizoen weer veel succes en plezier toe!

Bestuur vv GEO